پاورپوینت درمورد بازده درصدی

پاورپوینت درمورد بازده درصدی

پاورپوینت درمورد بازده درصدی

 

 

 

به نام خدا

 

مشخصات فایل

فرمت:power point

قابل ویرایش و آماده پیرینت


تعداد اسلاید : 8 اسلاید

بنام خدا بازده درصدی جهت حل مسائل بازده به نکات زیر دقت کنید: 1- فرمول بازده درصدی بازده عملی بازده نظری = بازده درصدی واکنش 2- همیشه مقدار عملی به دلیل خطاهای شخصی و وسایل آزمایشگاهی کم تر از مقدار نظری است. 3- همیشه مقدار نظری وارد استوکیومتری و یا از آن خارج می گردد. 4- بازده تنها برای محصولات است و واکنش دهنده محدود کننده و اضافی تنها برای واکنش دهنده است. مسائل: در یک آزمایش از واکنش آلومینیوم با گرم برم گرم آلومینیوم برمید به دست آمده است. بازده درصدی این واکنش را حساب کنید. برای تولید روی سولفید مطابق واکنش زیر که با بازده درصدی انجام می شود، چند گرم از هر یک از واکنش دهنده ها نیاز است؟ پایان

 

 

درصورت سوال یا مشکل در خرید یا نارضایتی از فایل خریداری شده با مدیر فروشگاه در ارتباط باشید.در صورتی که درمورد یک فایل سوال داشته باشید سریعا پاسخ خواهیم داد و درصورتی که از یک محصول شکایت داشته باشید سریعا از فروشگاه حذف خواهد شد.

ضمانت خرید

تا 24 ساعت پس از خرید در صورتی که از فایل خریداری شده نارضایتی داشته باشید 100 درصد وجه به حساب شما عودت داده خواهد شد. برای پیگیری خرید به بخش پشتیبانی مراجعه کنید.

 

اینجا هم مشاهده کنید